ДПА

Міністерство освіти і науки затвердило перелік навчальних предметів, із яких у 2021/2022 навчальному році проводитиметься державна підсумкова атестація в школах.

Перелік обов’язкових предметів для ДПА у 4 класі:

• Українська мова (оцінювання результатів з української мови та читання).
  • Математика.
  • Мова національної меншини або мова корінного народу (для учнів шкіл, де ведеться викладання такою мовою або вона входить в програму навчання).

Перелік обов’язкових предметів для ДПА у 9 класі:

• Українська мова.
  • Математика.
  • Один із навчальних предметів зі списку: біологія, всесвітня історія, географія, література, іноземна мова, інформатика, історія України, основи правознавства, українська література, фізика, хімія, мова нацменшини чи корінного народу.

Перелік обов’язкових предметів для ДПА у 11 класі:

• Українська мова.
  • Математика.
  • Історія України або іноземна мова (англійська, іспанська, німецька або французька мови).
  • Один із навчальних предметів зі списку: історія України, іноземна мова, біологія, географія, фізика, хімія.
  • Мова національної меншини чи корінного народу.