Громаді потрібні вчителі 5-11 класів? Подавайте заявку на відбір від програми «Навчай для України»

Дата: 02.04.2021 13:44

Програма «Навчай для України» проводить набір шкіл-партнерів у Львівській, Київській, Одеській, Дніпропетровській, Івано-Франківській областях.

«Навчай для України» - це програма залучення талантів у сферу шкільної освіти на відкриті вакансії вчителів у 5-11 класах. Школи-партнери програми приймають у свій колектив одного або кількох молодих вчителів, які протягом 2 років викладатимуть один зі шкільних предметів, організовуватимуть позакласні ініціативи для школярів та громади.

Спільнота шкіл-партнерів «Навчай для України» вже зараз налічує 19 шкіл в Київській, Львівській та Одеській областях. Також програма є частиною глобальної мережі організацій Teach For All (“Навчай для Усіх”), яка об'єднує 60 країн світу.

Більше про програму: https://teachforukraine.org/about/

Для школи партнерство з програмою "Навчай для України" - це:

• молодий мотивований вчитель, який захоплений власним предметом і готовий ділитися цим захопленням з дітьми,
  • активізація позакласної діяльності в школі,
  • підтримка з боку команди програми протягом двох років,
  • спільнота амбітних директорів, які постійно шукають шляхи розвитку навчального закладу.

Щоб стати школою-партнером Програми навчальний заклад має бути розташований за межами обласного центру, мати прагнення до розвитку навчального закладу, дружнього до дітей та молоді, та відкритість до прогресивних змін у шкільному середовищі.

Заявка для школи: http://bit.ly/2Oq86W6

Заявки приймаються до 30 квітня, але краще не зволікати, щоб у школи-партнера і в громади було достатньо часу для спілкування з учасниками та підготовки до їхнього приїзду. Вчителі - учасники програми розпочнуть роботу в школах-партнерах у вересні 2021 року.