ВІЧНЕ СЛОВО КОБЗАРЯ - 2023

Дата: 10.03.2023 15:13

Щороку в березні вшановуємо пам’ять українського пророка Тараса Шевченка.

Образ Кобзаря для кожного українця здавна став символом боротьби за права знедоленого українського народу, за його волю і кращу долю. Написані понад століття тому поезії Шевченка актуальні й досі.

З метою вшанування пам’яті ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ 10 березня у Вільхівському ліцеї відбувся міжшкільний (у громаді) конкурс читців «ВІЧНЕ СЛОВО КОБЗАРЯ - 2023». У конкурсі взяли участь талановиті учні закладів загальної середньої освіти Зарічанської громади різних вікових категорій. Впродовж заходу учасники емоційно, зворушливо та щиро декламували поезію Тараса Шевченка.

Оцінювання майстерності читців художнього слова проводили журі у складі головних спеціалістів відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму ШПАК ДІАНИ та ТЮК ОЛЬГИ, директорки Центру позашкільної освіти ПЕТРОВЦІ СВІТЛАНИ, завідувачки Нижньоболотнянським сільським клубом ФЕДОРАНИЧ ЗІНАЇДИ та завідувачки бібліотекою КУРУЦ ОКСАНИ. Декламування поезії у всіх категоріях не залишили байдужими жодного слухача.

За підсумками конкурсу у категорії «ДІТИ» зайняли:

І місце — ПРОКОП ТАМІЛА;

II місце — Веліков Владислав.

В категорії «ПІДЛІТКИ»:

І місце — ПРОКОП МАКСИМ;

II місце — БОБІТА ІРИНА та ТЕРПАЙ ІВАННА ;

В категорії «МОЛОДЬ»:

І місце — СОКАЧ СНІЖАНА;

II місце — РЕБРИК ВІКТОРІЯ;

III місце — БРИЧ ВЕРОНІКА та ЧІКА ОЛЕКСАНДРА.

Всі учасники будуть нагороджені пам‘ятними подарунками та грамотами від відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму.