Майстер-клас із писанкарства

Дата: 13.04.2023 10:38

У Зарічанській громаді відбувся перший майстер-клас із писанкарства для дітей закладів загальної середньої освіти.

Захід пройшов у Вільхівському ліцеї.

Зі сцени учні розповіли про історію писанки як символу весняного відродження природи, що сягає у далеке минуле, згадали легенди, пов’язані з магічною силою писанки, адже писанки містять багато таємниць та мають чарівну силу.

Вчителі та керівники гуртків закладів освіти громади запросили бажаючих на майстер-класи:

Роман Марія Степанівна, керівниця гуртка Нижньоболотнянської гімназії, провела майстер-клас з виготовлення писанок восковою технікою за допомогою спеціального інструмента – писачка;

- Палій Наталія Анатоліївна, заступник директора з виховної роботи Вільхівського ліцею, навчила охочих виготовляти писанки за допомогою атласних стрічок;

- Сенинець Наталія Петрівна, вчителька Греблянської гімназії, провела майстер-клас в техніці квілінг;

- Кукла Наталія Андріївна, керівниця гуртка Зарічанської гімназії, - в техніці крапанка;

- Чорноличак Олеся Миронівна, керівниця гуртка Центру позашкільної освіти, - мальованки або Петриківський розпис.

Запах воску, свічки, фарб, кропітка робота з кожним яйцем налаштовували на святковий лад та дарували передчуття Великодня.

Всі учасники мали змогу особисто створити неповторні чудові писанки та отримати від творчого процесу велике задоволення.

У творчій затишній атмосфері дві години пролетіли швидко та плідно.