«Веселі старти»

Дата: 27.04.2023 15:34

27 квітня у спортзалі Вільхівського ліцею відбулись змагання «Веселі старти» між закладами загальної середньої освіти Зарічанської сільської ради. Участь у них взяли учні 5-х класів, які навчаються за програмою НУШ..

Під час заходу були проведені естафети:«Флеш-слалом», «Дід Мазай та зайці»,«Переправа», «Гулівер», «Коти горошку».

Під час змагань діти показали, як уміють достойно долати труднощі, підтримувати свої команди, проявили згуртованість, організованість, самостійність, дружбу та взаємовиручку. Змагання пройшли у суто спортивній атмосфері, юні спортсмени завзято боролися за перемогу у кожній естафеті, продемонструвавши спортивну майстерність та справжню волю до перемоги.

Всі команди нагороджено грамотами відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму.

Можна впевнено сказати, що змагання сподобались дітям та викликали інтерес до занять фізичною культурою.