ДЕНЬ ВИШИВАНКИ У ВІЛЬХІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ

Дата: 19.05.2023 08:32

18 травня у Вільхівському ліцеї відбулося яскраве відзначення Дня вишиванки, до якого долучилися працівники Зарічанської сільської ради, закладів освіти та культури громади.

Розмаїття вишитих суконь та сорочок, тематична фотозона та виставка вишитих виробів у День вишиванки сприяли відчуттю причетності жителів громади до загальної ідеї єдності українців.

Ведучі заходу ЛАРИСА КОРПОШ ТА ОЛЬГА РАЦИН нагадали про цікаві факти з історії вишиванки та виникнення свята, яке символізує національну єдність, покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння вишитого одягу

У програмі заходу прозвучали пісні про вишиванку, учні ліцею виконали патріотичний танець.

Справжньою родзинкою заходу став танець у виконанні вчителів ліцею.

Молоді, красиві, енергійні педагогині у білих вишиванках викликали справжній фурор серед учнів та всіх присутніх.

Наша вишиванка – це модно, надзвичайно гарно і патріотично. Нею ми підкреслюємо свою повагу до національного атрибуту нашої країни. Одягаючи її, слід завжди пам’ятати про ті цінності, які символізує вишита сукня чи сорочка, про наші віковічні традиції, про наше минуле й теперішнє.