СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ МАТЕМАТИКИ

Дата: 29.01.2024 17:43

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ МАТЕМАТИКИ

29 січня 2024 року у відділі освіти, культури, молоді, спорту та туризму Зарічанської сільської ради відбувся семінар-практикум для вчителів математики.

В ході семінару були розглянуті та обговорені питання сертифікації вчителів математики.

Вчителька Вільхівського ліцею ПЕТРИЩЕ Ганна презентувала свій досвід роботи в якості експерта з сертифікації вчителів математики в 2023 році.

Ганна Михайлівна оцінювала практичний досвід вчителя, який працює в престижному закладі освіти Києва. Звичайні уроки: без надмірного використання технічних засобів навчання, поведінка дітей на уроці нічим не відрізняється від поведінки учнів у наших закладах, присутність експерта непомітна.

У закладах освіти нашої громади працюють вчителі математики, які можуть успішно пройти всі етапи, та участь в сертифікації поки що є добровільною.

Начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму СОЧКА Віра закликала вчителів реєструватися для проходження сертифікації та для навчання експертів із сертифікації, адже

успішне проходження сертифікації - ще один доказ того, що сучасний учитель готовий бути агентом якісних освітніх змін.